Używane silniki do łodzi – wysoka jakość w przystępnej cenie

Silnik to serce łodzi. Od jego sprawności i wydajnej pracy zależy bezpieczeństwo pasażerów, załogi, ładunku, a także samej jednostki pływającej. Dlatego wybierając silnik do łodzi warto wybrać produkt sprawdzony, cieszący się pozytywnymi rekomendacjami użytkowników na całym świecie. Takim produktem są silniki do łodzi Caterpillar. Ich wybór to gwarancja:

  • bezpieczeństwa,
  • wydajnej pracy w najbardziej wymagających warunkach,
  • niskich kosztów eksploatacji,
  • dostępności części zamiennych i komponentów w dowolnym praktycznie dowolnym miejscu na świecie.

Wybierając silniki do łodzi Cat Marine możemy skorzystać z oferty nowych jednostek napędowych i używanych. Używane silniki do łodzi Cat w ofercie autoryzowanego dealera marki to pewność sprawności i jakości jednostki napędowej. To także gwarancja korzystnej ceny, która pozostaje w doskonałej relacji do oferowanej jakości.

Używane silniki do łodzi w ofercie MG CAT

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania użytkowników maszyn CAT oferujemy szeroki wybór silników używanych. W stałym asortymencie posiadamy:

  • komercyjne silniki napędowe (używane i nowe),
  • wysokowydajne silniki napędowe (używane i nowe),
  • okrętowe silniki pomocnicze (używane i nowe),
  • morskie agregaty prądotwórcze (używane i nowe).

Wybór silnika używanego zawsze wiąże się z ryzykiem. Jednostka może oferować niższą wydajność niż silnik fabrycznie nowy lub być droższa w eksploatacji z powodu wyższego zużycia paliwa. Dużym zagrożeniem może być również ograniczona żywotność silnika. Aby ograniczyć ryzyko dla naszych Klientów Zespoły Serwisowe MG CAT każdorazowo weryfikują oferowane silniki używane pod kątem stopnia zużycia oraz niezbędnych do przeprowadzenia napraw. Dzięki temu możemy dostarczać używane silniki do łodzi o parametrach użytkowych zbliżonych do komponentów nowych. Silniki serwisujemy z wykorzystaniem oryginalnych części i komponentów Caterpillar.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty silników używanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnej jednostki napędowej dla Twojej łodzi. W ramach oferty silników używanych dostarczamy jednostki napędowe do łodzi śródlądowych, pełnomorskich i oceanicznych: jednostek wycieczkowych, pogłębiarek, promów, statków rybackich, jednostek transportowych, holowników i łodzi ratowniczych.

Używane silniki do łodzi