Serwis Caterpillar – profesjonalna naprawa silników tam, gdzie potrzebujesz

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów Marka MG CAT oferuje serwis silników Caterpillar i agregatów prądotwórczych producenta. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz pełne wsparcie oferując serwis realizowany w środowisku warsztatowym oraz bezpośrednio na jednostce pływającej, na której eksploatowany jest silnik. Pracujemy na oryginalnych częściach zamiennych (nowych i używanych), co przekłada się na wysokie osiągi serwisowanych silników oraz ich dalszą długą i niezawodną pracę.

Serwis silników Caterpillar – zakres oferowanych usług

Zespół MG CAT to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na szybką identyfikację źródła problemu i usunięcie usterki. Dzięki temu nasz serwis silników działa z wysoką wydajnością oferując:

  • usuwanie usterek i awarii (naprawa na miejscu i w warsztacie),
  • planowane remonty i modernizacje,
  • serwis elektryczny i automatyczny,
  • rozwiązywanie problemów (w tym także problemów związanych z normalną eksploatacją jednostki napędowej),
  • doradztwo w zakresie serwisowania i modernizacji użytkowanych silników Cat Marine.

Naprawa silników Caterpillar – wysoka jakość usług i krótki czas oczekiwania na reakcję

W sytuacji, w której zawodzi silnik na statku trzeba działać szybko – od sprawnej pracy jednostki napędowej zależy bezpieczeństwo pasażerów, załogi, ładunku, samej jednostki. Jako autoryzowany dystrybutor produktów marki Caterpillar Marine w Polsce, a zarazem serwis silników Cat Marine zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę,
  • krótki czas reakcji,
  • możliwość przeprowadzenia naprawy na miejscu (w Polsce i poza granicami kraju),
  • możliwość przeprowadzenia naprawy na częściach zamiennych nowych i używanych.

A kiedy awaria silnika unieruchomi statek w porcie uniemożliwiając powrót do domu, zapewnimy profesjonalną naprawę on board, w ramach której Zespół Serwisowy MR CAT stawi się w miejscu awarii z odpowiednimi narzędziami oraz częściami zamiennymi niezbędnymi do uruchomienia jednostki napędowej.

serwis caterpillar, naprawa silników caterpillar

Serwis Cat – w razie awarii skontaktuj się z nami!

Nasz zespół doświadczonych techników serwisowych Caterpillar jest gotowy, by zapewnić Ci kompleksową obsługę w przypadku awarii silników statków Caterpillar – najwyższej jakości serwis Cat. Jesteśmy zaufanym partnerem, który może szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie problemy związane z silnikami statków. Działamy w oparciu o najnowsze technologie, narzędzia i oryginalne części Caterpillar, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość i niezawodność napraw. Nasze doświadczenie w obszarze serwisu silników statków Caterpillar pozwala nam szybko zidentyfikować przyczyny awarii i przeprowadzić profesjonalne naprawy, minimalizując czas przestoju statku. Postaw na autoryzowany serwis Cat!

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z wysokie jakości usług serwisowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji – służymy radą, pomocą, wsparciem technicznym. Nasz Zespół Serwisowy zatrudnia elektryków, automatyków i mechaników. Bez problemu radzimy sobie z usterkami i awariami silników komercyjnych, wysokowydajnych do zastosowań przemysłowych oraz silników pomocniczych i agregatów prądotwórczych.