MARINE

POWER SYSTEMS

Czas pracy silnika ma kluczowe znaczenie dla Ciebie, Twojej załogi, klientów i wyników finansowych. Dlatego silniki napędowe Cat i MaK napędzają Twój statek do dowolnego portu. Największa w branży gama silników zapewnia niezawodność, której potrzebujesz. Caterpillar Marine zapewnia, że masz na pokładzie silnik, który będzie pracował tak ciężko, jak Ty. Wybierz z naszej szerokiej gamy komercyjnych silników napędowych, wysokowydajnych silników napędowych, generatorów okrętowych i silników pomocniczych.

Długotrwała trwałość, niskie zużycie paliwa, uproszczony serwis i długi okres eksploatacji do remontu — silniki morskie Cat® zapewniają maksymalną wydajność przy minimalnych nakładach.

Przy wymaganiach dotyczących mocy, sukces każdego statku zależy od wydajnego, niezawodnego i mocnego silnika morskiego. Silniki Cat® spełniają światowe przepisy dotyczące emisji, a mimo to dostarczają zastrzyk adrenaliny zawsze i wszędzie, gdzie jest to wymagane.

Okrętowe agregaty prądotwórcze Cat są zbudowane z myślą o zapewnieniu niezawodnej i wydajnej pracy w ekstremalnych warunkach. Nasze morskie generatory wysokoprężne łączą sprawdzone projekty i metody produkcji z najnowszą technologią, taką jak zaawansowana kontrola, aby zapewnić większą moc i większą wydajność, oferując jednocześnie ulepszone monitorowanie.

Okrętowe silniki pomocnicze Cat® to rozwiązanie dla wyjątkowych zastosowań agregatów prądotwórczych wymagających niestandardowego podejścia. Dodatkowo są doskonale zaprojektowane do napędzanych elektrycznie pomp, wciągarek, przenośników i sterów strumieniowych.