MARINE

POWER SYSTEMS

Czas pracy silnika ma kluczowe znaczenie dla Ciebie, Twojej załogi, klientów i wyników finansowych. Dlatego silniki napędowe Cat i MaK napędzają Twój statek do dowolnego portu. Największa w branży gama silników zapewnia niezawodność, której potrzebujesz. Caterpillar Marine zapewnia, że masz na pokładzie silnik, który będzie pracował tak ciężko, jak Ty. Wybierz z naszej szerokiej gamy komercyjnych silników napędowych, wysokowydajnych silników napędowych, generatorów okrętowych i silników pomocniczych.

Długotrwała trwałość, niskie zużycie paliwa, uproszczony serwis i długi okres eksploatacji do remontu — silniki morskie Cat® zapewniają maksymalną wydajność przy minimalnych nakładach.

Przy wymaganiach dotyczących mocy, sukces każdego statku zależy od wydajnego, niezawodnego i mocnego silnika morskiego. Silniki Cat® spełniają światowe przepisy dotyczące emisji, a mimo to dostarczają zastrzyk adrenaliny zawsze i wszędzie, gdzie jest to wymagane.

Okrętowe agregaty prądotwórcze Cat są zbudowane z myślą o zapewnieniu niezawodnej i wydajnej pracy w ekstremalnych warunkach. Nasze morskie generatory wysokoprężne łączą sprawdzone projekty i metody produkcji z najnowszą technologią, taką jak zaawansowana kontrola, aby zapewnić większą moc i większą wydajność, oferując jednocześnie ulepszone monitorowanie.

Okrętowe silniki pomocnicze Cat® to rozwiązanie dla wyjątkowych zastosowań agregatów prądotwórczych wymagających niestandardowego podejścia. Dodatkowo są doskonale zaprojektowane do napędzanych elektrycznie pomp, wciągarek, przenośników i sterów strumieniowych.

Catepillar Marine – silniki morskie dla najbardziej wymagających zastosowań

Silnik morski musi być niezawodny. Od tego zależy bezpieczeństwo załogi, ładunku, jednostki. Dodatkowo silniki do statków powinny być wydajne i zdolne do pracy w najbardziej niekorzystnych warunkach. Połączeniem powyższych cech są silniki morskie Cat Marine, których wybór stanowi gwarancję niezawodności i wydajnej pracy. Silniki do jachtów i statków, a także silniki pomocnicze Caterpillar Marine są projektowane i produkowane w taki sposób, aby sprostać wymaganiom jednego z najbardziej nieprzewidywalnych żywiołów – wody.

Cat Marine – wysoko wydajne silniki do jachtów

Silniki do jachtów Caterpillar Marine zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby żeglarstwa rekreacyjnego i komercyjnego. Doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych jednostkach, jak i jachtach wycieczkowych. Ich wysoka wydajność przy niskim zużyciu paliwa oraz uproszczony serwis przekładają się na zaskakująco niskie koszty eksploatacji. Dzięki temu dopłyniesz wszędzie tam, gdzie chcesz bez obaw o wysokie koszty czy niespodziewane awarie. Silniki morskie do jachtów Cat Marine nie zawiodą Cię na żadnym akwenie.

Cat Marine – niezawodne silniki do statków

Silniki do statków Cat Marine odpowiadają na największe wymagania żeglugi morskiej i oceanicznej. Niezależnie od tego, czy Twój statek transportuje kosztowny ładunek, czy płynie z pomocą innej jednostce – wysokowydajny silnik morski Caterpillar Marine zapewni moc niezbędną do szybkiego i sprawnego pokonania każdej odległości. Jednostki wyposażone w silniki do statków Cat Marine z powodzeniem stawiają czoła zmiennym warunkom atmosferycznym zachowując sterowność w sytuacjach, w  których inne statki są miotane przez fale.

Morskie agregaty prądotwórcze – komfort i bezpieczeństwo pracy na statku

Agregaty morskie Cat Marine to rozwiązania, po które sięgają najbardziej wymagających użytkownicy. Mając na statku agregat morski Cat możesz mieć pewność, iż wszystkie systemy zasilane energią elektryczną będą działały niezawodnie na każdym etapie żeglugi, niezależnie do warunków atmosferycznych i prac, jakie będą do wykonania. Niezawodną pracę agregatów prądotwórczych wpierają okrętowe silniki pomocnicze. W duecie morskie agregaty prądotwórcze i silniki pomocnicze nie oprą się żadnemu wyzwaniu.

Cat Marine – silniki okrętowe i agregaty prądotwórcze – skontaktuj się z nami!

Klientów zainteresowanych wyborem silników morskich Cat Marine zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze silnika, który najlepiej sprawdzi się na Państwa jachcie, statku czy okręcie.

Zaufaj naszej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi, aby zapewnić sobie najwyższą jakość, niezawodność i efektywność. Silniki okrętowe i agregaty prądotwórcze Caterpillar są oparte na zaawansowanych technologiach, spełniają najwyższe standardy emisji, oraz są dostosowane do wymogów pracy w surowych warunkach morskich. To wybierasz, decydując się na silniki okrętowe i morskie agregaty prądotwórcze Caterpillar!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty. Chętnie udzielimy Ci profesjonalnego doradztwa, pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań i zapewnimy kompleksową obsługę techniczną. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by pomóc Ci w doborze odpowiednich rozwiązań, odpowiedzieć na pytania i zapewnić kompleksową obsługę w zakresie silników okrętowych i agregatów prądotwórczych.