MaK Caterpillar – lider rynku napędów średnioobrotowych

Od 1997 roku MaK Caterpillar jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości silników morskich i agregatów prądotwórczych dedykowanych dla szerokiego rynku jednostek śródlądowych i pełnomorskich. Rozwiązania MaK Caterpillar znajdują zastosowanie w:

  • jednostek wycieczkowych,
  • pogłębiarek,
  • promów,
  • statków rybackich,
  • jednostek transportowych,
  • jednostek śródlądowych,
  • holowników i łodzi ratowniczych.

MaK Caterpillar – oferta

Jednostki napędowe i generatory MaK odznaczają się wysoką wydajnością, przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa i niewielkiej emisji spalin. Oferta marki obejmuje:

Oferowane wyroby znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach. Na tle konkurencji wyróżnia jest zaawansowanie technologiczne oraz innowacyjność. Dodatkową zaletą jednostek MaK jest ułatwiony dostęp do części zamiennych (nowych, używanych i regenerowanych) oraz usług serwisowych. To pozwala na utrzymanie ciągłości pracy napędów średnioobrotowych MaK Caterpillar niezależnie od miejsca i warunków ich eksploatacji. To bezpieczeństwo pasażerów, załogi, ładunku i samej łodzi – wartość nie do przecenienia w warunkach świadczenia usług i wykonywania pracy na wodzie, tak na wodach śródlądowych, jak i na pełnym morzu.

MaK Caterpillar w ofercie autoryzowanego dealera marki Caterpillar w Polsce

Klientów zainteresowanych wyborem rozwiązań rynkowego lidera zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. W stałym asortymencie posiadamy jednostki MaK Caterpillar do różnych zastosowań – bazując na bardzo dobrej znajomości oferowanego produktu, wiedzy i doświadczeniu naszego Zespołu oferujemy doradztwo w zakresie doboru parametrów jednostki napędowej. Naszą ofertę dopełnia kompleksowa obsługa serwisowa, w ramach której świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

MaK Caterpillar