Caterpillar części zamienne – szeroka oferta części nowych i używanych

Od silników morskich oczekuje się niezawodnej pracy w każdych warunkach. Aby ją zapewnić niezbędny jest regularny serwis jednostek napędowych oraz wymiana wyeksploatowanych części. Jako autoryzowany dealer firmy Caterpillar Marine w Polsce zapewniamy oryginalne części zamienne Caterpillar. Nasz asortyment obejmuje:

Części do Caterpillar – oferta dla użytkowników silników i agregatów

Zależy nam  na zapewnieniu bezawaryjnej pracy urządzeń Cat Marine we wszystkich warunkach – na śródlądziu, morzu i ocenie. Naszą misję realizujemy poprzez dostarczanie oryginalnych części zamiennych tam, gdzie są one w danym momencie niezbędne do utrzymania Twojej jednostki w ruchu. Dostarczamy części do silników komercyjnych i wysokowydajnych, a także silników pomocniczych i agregatów prądotwórczych. Wybierając naszą ofertę zyskujesz pewność:

  • oryginalności oferowanych części zamiennych,
  • sprawności części zamiennych w przypadku wyboru komponentów używanych,
  • oryginalności części regenerowanych dostępnych w ramach programu CAT Reman,
  • szybkiej realizacji zamówienia,
  • atrakcyjnej ceny.

Dodatkowo nasz Serwis Caterpillar oferuje kompleksową naprawę silników i agregatów. Naprawy wykonujemy na miejscu lub w warsztacie. W przypadku napraw na miejscu części zamienne dostarcza Zespół Serwisowy MG CAT, którego zadaniem jest szybkie i skuteczne usunięcie awarii.

Części zamienne Caterpillar – używane i regenerowane, wysoka jakość w najlepszej cenie

Marka Cat Marine odznacza się wysoką świadomością środowiskową, co znajduje wyraz w działaniach mających na celu ograniczenie odpadów wynikających z normalnego użytkowania silników morskich CAT. Ograniczenie odpadów idzie w parze z większymi korzyściami dla użytkowników jednostek napędowych. W ramach programu CAT Reman dostarczamy regenerowane części zamienne o jakości części fabrycznie nowych,  na które producent daje taką samą gwarancję jak na części nieużywane. Dodatkowo Klienci MG CAT mogą skorzystać z szerokiej oferty części używanych.

Używane części Caterpillar w naszej ofercie to komponenty w pełni sprawne o długiej szacowanej żywotności. Każdy komponent weryfikujemy, dzięki czemu mamy pewność, iż jest on sprawny i może być nadal eksploatowany bez żadnego ryzyka.

Części zamienne do silników Caterpillar

Cat części zamienne – postaw na produkty najwyższej jakości!

Cat części zamienne do silników morskich i agregatów dostępne w naszej ofercie są oryginalne – bez względu na to, czy są nowe czy używane. Oznacza to, że są identyczne z częściami używanymi w fabrycznie nowych maszynach Caterpillar. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz części najwyższej jakości, które spełniają najwyższe standardy Caterpillar. Oryginalne części Caterpillar są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, co gwarantuje ich długotrwałą żywotność. Dzięki temu unikasz częstych awarii i kosztownych przestojów, co przekłada się na efektywność pracy Twoich silników morskich i agregatów.

Cat części – skontaktuj się z nami!

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę na temat silników morskich i agregatów Caterpillar. Jesteśmy gotowi służyć Ci profesjonalnym doradztwem w doborze odpowiednich części do Twoich maszyn, abyś mógł utrzymać je w optymalnym stanie technicznym. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać kompleksową ofertę na oryginalne Cat części  do silników morskich i agregatów!