Części regenerowane CAT Reman – wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Program części regenerowanych CAT Reman to doskonały sposób na zapewnienie wysokiej wydajności i bezawaryjnej pracy jednostki napędowej, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z jej eksploatacją i serwisowaniem. Idea CAT Reman oparta jest na systemie wymiany starych części na części regenerowane, za niższą cenę, dzięki wprowadzeniu kaucji za zwrot używanej części. W praktyce oferowana forma wymiany części to kolejny sposób na obniżenie kosztów utrzymania maszyny – w ramach programu oferowane są części regenerowane do komercyjnych silników napędowych i wysokowydajnych silników dedykowanych dla przemysłu. CAT Reman to także regenerowane części zamienne dla silników pomocniczych i morskich agregatów prądotwórczych.

CAT Reman – oryginalne produkty Caterpillar

Program części regenerowanych CAT Reman wiąże się z licznymi korzyściami dla Klienta. Podstawową jest możliwość uzyskania oryginalnych części zamiennych w lepszej, niższej cenie – części regenerowane oferowane w ramach CAT Reman to oryginalne produkty, do regeneracji których są wykorzystywane wyłącznie oryginalne podzespoły. Używane części są regenerowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych odpowiadających standardom części fabrycznie nowych. Podzespoły CAT Reman posiadają dokładnie taką sama gwarancję jak części nowe, co pozwala w pełni korzystać z potencjału posiadanej jednostki napędowej.

Zwiększając korzyści dla Klienta, program Reman wywiera znaczący wpływ na redukcję ilości odpadów produkowanych w trakcie eksploatacji silników morski. Korzystając z części regenerowanych możemy nie tylko obniżyć koszty utrzymania jednostki napędowej, ale jednocześnie wyświadczyć ogromną przysługę środowisku naturalnemu i przyszłym pokoleniom.

CAT Reman – w ofercie MR CAT, autoryzowanego dystrybutora produktów Caterpillar w Polsce

Klientów poszukujących najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą części regenerowanych.  W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Zespół MG CAT odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnych części zamiennych. W stałej ofercie posiadamy również części zamienne nowe i używane – oryginalne produkty CAT dedykowane do pracy w najbardziej wymagających warunkach.

CAT Reman