Agregat Caterpillar – niezawodny agregat prądotwórczy do pracy w najbardziej wymagających warunkach

Wieloletnie doświadczenie inżynierów Caterpillar zaowocowało linią niezawodnych agregatów prądotwórczych Cat przystosowanych do pracy w najbardziej wymagających warunkach – od żeglugi komercyjnej, aż po realizację prac na pełnym morzu. Dzięki połączeniu sprawdzonych projektów i metod produkcji z najnowocześniejszą technologią agregaty Caterpillar mogą jeszcze lepiej odpowiadać na stawiane im oczekiwania, zapewniając niezawodne źródło energii w ekstremalnych warunkach.

Agregat prądotwórczy Caterpillar – zastosowanie w żegludze komercyjnej i do pracy na morzu

Wysokiej jakości agregaty Caterpillar znajdują zastosowanie w szeregu zróżnicowanych jednostek – na ekskluzywnych jachtach wycieczkowych oraz jednostkach specjalnych odpowiedzialnych za wykonywanie prac na morzu. Każdy agregat prądotwórczy Caterpillar został skonstruowany w taki sposób, aby wszystkie jego komponenty działały z pełną harmonią oferując optymalną wydajność przy dużej oszczędności paliwa, a jednocześnie niezawodność i trwałość, jakiej operatorzy na całym świecie oczekują do urządzeń marki Caterpillar Marine.

W szerokim asortymencie marki znajdziemy rozwiązania dedykowane dla:

  • jednostek wycieczkowych,
  • pogłębiarek,
  • promów,
  • statków rybackich,
  • jednostek transportowych,
  • jednostek śródlądowych,
  • holowników i łodzi ratowniczych,
  • zastosowań typu offshore,

Dlaczego warto wybrać agregaty Caterpillar?

Caterpillar Marine nie jest wyłącznym producentem i dostawcą agregatów prądotwórczych do zastosowań morskich. Jednak jako producent rozwiązań odznaczających się wysoką niezawodnością i  łatwością naprawy jest ceniony zarówno przez właścicieli statków, jak i załogi. Dlatego wysokowydajne agregaty Caterpillar z silnikiem diesla dla wielu osób pracujących na morzu i pływających rekreacyjnie stanowią synonim bezpieczeństwa – gwarancję pewności, że wszystkie systemy z elektrycznym zasilaniem na statku będą działały niezależnie od tego, z jakimi warunkami będzie się musiała zmierzyć jednostka.

Jako autoryzowany dealer firmy Caterpillar Marine w Polsce oferujemy szeroki wybór agregatów prądotwórczych Cat Marine – urządzeń dostępnych w ramach oferty indywidualnej oraz w zespołach z silnikami pomocniczymi. Klientów zainteresowanych wyposażeniem swoich jednostek w agregaty Caterpillar zachęcamy do szczegółowego zapoznania się naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

agregat prądotwórczy caterpillar